Piazzale Udine Balcony Apt

  • 44 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Piazzale Udine Balcony Apt Milano ligger inom 4 km från tågstationen Milano Cadorna och ungefär 5 minuter till fots från San Leone Magno Church.

Lägenheten erbjuder balkong, samt bekvämligheter som luftkonditionering. På detta boende kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Du har också tillgång till en bidé, en separat toalett och en dusch.

Förbättra din vistelse med bekvämligheter som vattenkokare, kylskåp och köksredskap som finns i lägenheten.

Om du vill bo i distriktet Città Studi är lägenheten ett bra val, inom 4 km från Castello Sforzesco. Gästerna kan besöka Milanotriennalen cirka 15 minuters bilresa från den här lägenheten. Inom 4,1 km från boendet hittar du Milano kungliga palatset. Flygplatsen Milano Linate ligger 5 km från Piazzale Udine Balcony Apt, medan tunnelbanestationen Udine ligger cirka 5 minuter bort till fots.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Piazzale Udine Balcony Apt Milano
Free Private Parking - Metro Line 5 Min Cozy Apartment
Mobilpris

Free Private Parking - Metro Line 5 Min Cozy Apartment

9.2
Utmärkt 24 recensioner
387 m från boendet
USD 294 USD 265
per natt
Guesthost - Casa Pop Art
Mobilpris

Guesthost - Casa Pop Art

9.0
Utmärkt 33 recensioner
529 m från boendet
USD 125 USD 113
per natt
Case Ospitali - Dimora Tina, Ampio Trilocale In Zona Lambrate Comodo X4
Mobilpris

Case Ospitali - Dimora Tina, Ampio Trilocale In Zona Lambrate Comodo X4

702 m från boendet
USD 231 USD 208
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    2,5 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:30
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Licensnummer015146-CIM-05065,IT015146B4ZXG6ML7R
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Piazzale Udine Balcony Apt?
      Populära sevärdheter nära Piazzale Udine Balcony Apt inkluderar bland annat Milano kungliga palatset, Castello Sforzesco, Milanotriennalen.
    • Finns det gratis Wi-Fi på Piazzale Udine Balcony Apt?
      Internet tillhandahålls gratis på Piazzale Udine Balcony Apt.
    • Accepterar Piazzale Udine Balcony Apt husdjur?
      Piazzale Udine Balcony Apt tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    2,5 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Piazzale Udine Balcony Apt Milano

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng